Naprawa Chłodziarek do Akwarium – Niezbędna dla Zdrowia Twoich Ryb

W CoolingFlow, prowadzonej przez Roberta Aptacy’ego, specjalizujemy się w naprawa chłodziarek do akwarium. Nasze usługi są kluczowe dla utrzymania optymalnej temperatury wody, co jest niezbędne dla zdrowia i dobrego samopoczucia Twoich ryb akwariowych.

Chłodziarki do Akwarium – Jak Działają i Jak je Podłączyć

Jak Działa Chłodziarka do Akwarium?

Chłodziarka do akwarium działa na zasadzie odprowadzania ciepła z wody akwariowej, aby utrzymać stałą, odpowiednią temperaturę dla zdrowia ryb i roślin wodnych. Urządzenie to wykorzystuje cykl chłodniczy, który obejmuje sprężarkę, skraplacz, zawór rozprężny i parownik. Woda z akwarium przepływa przez system chłodzenia, gdzie jest schładzana, a następnie wraca do akwarium, utrzymując optymalną temperaturę.

Jak Podłączyć Chłodziarkę do Akwarium?

Podłączenie chłodziarki do akwarium wymaga kilku kroków:

 1. Umieść chłodziarkę w pobliżu akwarium na stabilnej powierzchni.
 2. Podłącz węże chłodziarki do akwarium. Jeden wąż powinien pobierać wodę z akwarium do chłodziarki, a drugi wąż powinien zwracać schłodzoną wodę do akwarium.
 3. Upewnij się, że wszystkie połączenia są szczelne i bezpieczne.
 4. Podłącz chłodziarkę do źródła zasilania i włącz ją, ustawiając żądaną temperaturę.

Ważne jest, aby przestrzegać instrukcji producenta chłodziarki i regularnie sprawdzać i konserwować urządzenie, aby zapewnić jego prawidłowe działanie.

Nasz serwis od 2004 roku naprawia i serwisuje urządzenia klimatyzacyjne, chłodnicze, w tym również chłodziarki wody potocznie zwane chillerami. Chłodziarki do akwarium morskiego i z wodą słodką są coraz częściej spotykane na naszym rynku. SKiC Robert Aptacy naprawia, serwisuje i modernizuje chłodziarki do akwarium, w tym chłodziarki TECO.

Mocne i Słabe Strony Chłodziarki TECO TR15

 • Mocne strony: Chłodziarka jest mała, ładna, z czytelnym i prostym układem regulacji temperatury opartym na sterowniku elektronicznym.
 • Słabe strony: Chłodziarka ma głośne wentylatory skraplacza, zła lokalizacja wentylatorów w urządzeniu, niewystarczająca wydajność chłodnicza do 800 litrów wody, kiepski wymiennik ciepła.

Ekspertyza i Naprawa Chłodziarek do Akwarium TECO

Wszystkie urządzenia, które trafiają do naszego serwisu, w tym również chłodziarki do akwarium TECO, na początek podlegają EKSPERTYZIE. Koszt ekspertyzy to jedyne 300,00 złotych netto. W przypadku decyzji o naprawie, koszt ekspertyzy leży po stronie naszego serwisu.

Serwis chłodziarki do akwarium TECO CoolingFlow Robert Aptacy
Serwis chłodziarki do akwarium TECO CoolingFlow Robert Aptacy

Najczęściej Naprawiane Usterki

 • Wymiana sprężarki chłodniczej z powodu uszkodzenia mechanicznego lub braku sprężu.
 • Zakamienianie wymiennika ciepła.
 • Zatkanie układu chłodzenia.
 • Rozszczelnienie układu freonowego.
 • Naprawa elektroniki sterującej urządzenia.
 • Awaria lampy UV.

Kontakt

Jeśli Twoja chłodziarka do akwarium wymaga naprawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Możesz nas znaleźć pod numerem telefonu: 501 179 381 lub odwiedzić naszą stronę internetową dla więcej informacji. Zapewniamy profesjonalną obsługę i szybką reakcję na Twoje potrzeby.

© 2024 CoolingFlow. Wszelkie prawa zastrzeżone. Skontaktuj się z nami: Robert Aptacy, tel. 501 179 381