Profesjonalny serwis agregatów chłodniczych

CoolingFlow Robert Aptacy to firma specjalizująca się w profesjonalnym serwisie agregatów chłodniczych, w tym chillerów. Chiller, nazywany potocznie agregatem chłodniczym, jest urządzeniem służącym do chłodzenia wody. Schłodzona woda jest następnie pompowana z chillera do wymiennika ciepła, gdzie może służyć do chłodzenia powietrza lub wody w zależności od konkretnego zastosowania.

Usługi serwisowe

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w obsłudze agregatów chłodniczych, oferujemy naszym klientom kompleksową obsługę w ramach serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Nasze usługi obejmują:

  • Regularne przeglądy serwisowe
  • Ocena stanu technicznego chillerów
  • Prace czyszcząco-konserwacyjne
  • Wymiana wyeksploatowanych części urządzenia

Znaczenie serwisu agregatów chłodniczych

Regularne przeglądy techniczne oraz prace konserwacyjne pozwalają na przedłużenie żywotności urządzeń i minimalizację ryzyka awarii. Dzięki temu chiller może działać bezawaryjnie przez długi czas, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy naszych klientów.

Serwis urządzeń chłodniczych oferta

Nasza oferta serwisowa obejmuje serwis pogwarancyjny agregatów chłodniczych, ale również serwis i naprawę wszystkich urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych znanych i cenionych marek, takich jak Carrier, Daikin, LG, Mitsubishi, Samsung i Toshiba. Oferujemy także umowy serwisowe na przeglądy i naprawy urządzeń zarówno dla dużych jak i mniejszych obiektów.

Kontakt

Klientów zainteresowanych stałą obsługą serwisową agregatów chłodniczych zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielem naszej firmy. Nasi pracownicy chętnie dopasują zakres umowy serwisowej do Państwa indywidualnych potrzeb. Kontakt tel. 501 179 381